Laser frakcyjny pod oczy — tak czy nie?

Medycyna estetyczna ma wiele rozwiązań dla osób, które chcą pozbyć się ze swej twarzy oznak starzenia. Jedną z opcji jest laser frakcyjny, służący do odmładzania różnych jej partii. Czy sprawdzi się także pod oczy? Sprawdź!

Skóra pod oczami podatna na starzenie

Skóra wokół oczu jest cieńsza niż na reszcie twarzy, ma też mniej gruczołów łojowych odpowiedzialnych za naturalne nawilżenie. Wszystko to powoduje, że szybko się starzeje. Zmarszczki pod oczami i w kącikach oczu, a także pojawiające się w późniejszym czasie „worki”, wyglądają zdecydowanie nieestetycznie, dlatego większość posiadających je osób zastanawia się, jak się ich pozbyć. Do wyboru jest wiele możliwości, jak karboksyterapia czy, w bardziej zaawansowanych przypadkach, lifting, jednak wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest laser frakcyjny pod oczy . Dlaczego?

Jak działa laser frakcyjny?

Zabiegi z użyciem lasera stają się coraz popularniejsze, gdyż metody takie pozwalają na realne odmłodzenie skóry, a nie na przykład wypełnienie zmarszczek. Urządzenie to stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a więc substancji odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Wykonanie serii zabiegów pozwala cieszyć się świetnym efektem, w dodatku naturalnym.

Gdzie wykonać taki zabieg?

Szukając oferty takiego odmładzania, trzeba zwrócić uwagę, czy dany gabinet wykorzystuje do zabiegu laser frakcyjny — w Toruniu można taką procedurę wykonać bez trudu. Oczywiście należy przy tym mieć na uwadze fakt, że jednorazowa procedura nie przyniesie pożądanych rezultatów. Potrzebna jest cała seria.

Odmładzanie z pomocą lasera — świetne rozwiązanie

Nie bez powodu laseroterapia zyskuje coraz większą popularność, dość szybko wypierając inne metody odmładzania. Przeprowadzana na okolice oczu, jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną alternatywą na przykład dla chirurgicznej korekty powiek.