Jaką rolę w biznesie mogą odgrywać wycieraczki z logo firmy?

Jaką rolę w biznesie mogą odgrywać wycieraczki z logo firmy?

Zastanawiając się, jak niewielkim kosztem można by wypromować swoją markę, warto pomyśleć nad zakupem efektownych, wejściowych i wewnętrznych mat do wycierania obuwia z przyciągającymi uwagę napisami. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści możesz odnieść, decydując się na ich zakup, przeczytaj dalszą część niniejszego artykułu!

Czy warto decydować się na zakup wycieraczek z logotypem?

Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najdrobniejsza promocja jest bardzo ważna dla każdego biznesu. Często to właśnie te drobne działania, takie jak zakup wycieraczki z logo firmy, są skuteczniejsze niż duże i kosztowne akcje marketingowe. Przede wszystkim długo oddziałują na potencjalnych klientów, będąc stale na miejscu, przyciągają uwagę i budzą ciekawość. Dlatego można powiedzieć, że każda złotówka wydana na takie artykuły zwróci się z nawiązką.

Jak zamówić takie wycieraczki?

Większość producentów ma na swoich stronach wygodne konfiguratory, dlatego zaprojektowanie maty z logotypem jest proste i odbywa się w kilku krokach. Pozwalają one na wybór:

  • koloru wycieraczki,
  • liczby wierszy w napisie,
  • koloru napisu czy grafiki,
  • rozmiaru,
  • liczby sztuk.

Możliwe jest również złożenie zamówień niestandardowych, jeśli np. logo firmy jest dość skomplikowane lub klient chce zamówić produkt w rozmiarze innym niż standardowy. Wówczas należy skontaktować się z producentem, aby ustalić szczegóły czy rozwiać ewentualne wątpliwości. Spersonalizowany napis lub efektowny logotyp firmy skutecznie przyciągnie wzrok i sprawi, że marka zostanie zapamiętana.

Jakie materiały są najodpowiedniejsze do produkcji takich mat?

Wśród wycieraczek najchętniej wybieranych przez klientów są artykuły wykonane z włókna kokosowego. Dzięki sporej szorstkości doskonale zbierają z obuwia wszelkie zanieczyszczenia. Warto sprawdzić, czy ich spód jest podgumowany, gdyż wówczas maty doskonale utrzymują się w miejscu. 

W jaki sposób wykonuje się napisy na wycieraczkach?

Niektórzy producenci wypalają je laserem, jednak warto poszukać takiej firmy, która maluje teksty lub grafikę specjalną techniką, gdyż wtedy są one wyraźniejsze i trwalsze. Chcesz zainwestować w reklamę swojego przedsiębiorstwa? Odwiedź stronę wybranego producenta i zapytaj o ofertę!